Poradenství

Chcete si udělat všechno sami, ale rádi si necháte sem tam poradit? Návrh na přání, konzultace vlastního plánu zahrady, vychytání problémů, nebo rady s údržbou. Pro přehlednost jsem rozdělil poradenství do 3 balíčků.

Na zavolání

Máte problém v zahradě a nevíte si rady? Zavolejte si profesionálního zahradníka, který vyřeší problém za vás 🙂

750Kč/30min +10kč/km

Zahrada krok za krokem

Pravidelný mentoring rozvoje vaší zahrady do krásy. Během pravidelných schůzek společně probereme celý plán zahrady a její postupnou přeměnu.

500-700Kč/h +10kč/km

Realizace svépomocí

Každá zahrada se skládá z jednotlivých zahradních prvků jejichž správná realizace je podmíněna místem, ročním obdobím a vašimi možnostmi. Přijedu před zahájením realizace každého z prvků, detailně probereme nejlepší možný postup práce pro vaši zahradu a možnosti, které máte. Doporučím vhodné nářadí, případně předvedu postup práce. V ceně jsou zahrnuty vypracované podklady se správným postupem založením a péče.

650Kč/h +10kč/km

Návrh zahrady

Návrh zahrady je náročná záležitost, při které musím zvážit veškeré vlivy a zákonitosti zahrady, ale i nejbližšího okolí. Bohužel času na samotné navrhování zahrad mi příliš nezbývá. Proto jsem si pro Vás nachystal několik zahradních architektů, kteří se o váš návrh zahrady rádi postarají.

Spolupracuji


Ing. Veronika Stejskalová

Jihomoravský kraj a Vysočina

Návrhy zahrad a květinových záhonů

+420 721 755 665
atelier.stejskalova@gmail.com


Bc. Veronika Gabrhelová

Vysoké Mýto a okolí

Návrhy malých zahrad a květinových záhonů

+420 602 288 677
veronika.gabrhel@gmail.com

Zahradní služby objednávejte na čísle +420 703 968 049 nebo info@gardenwork.cz